Задати питання
flag Судова влада України

Про хід апеляційного перегляду справи про притягнення громадянина до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП

12 жовтня 2017, 16:27

Апеляційним судом Кіровоградської області розглядається апеляційна скарга адвоката в інтересах громадянина Н. на постанову районного суду від 15.09.2017 року, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП.

Судом першої інстанції водія визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 600 (шістсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Подана стороною захисту апеляційна скарга на постанову ґрунтується на недотриманні судом першої інстанції права особи на захист та на особисту участь у судовому засіданні.

05.10.2017 року апеляційний розгляд справи було відкладено до 12.10.2017 року через неявку до суду громадянина Н. у зв`язку з його перебуванням у відрядженні в зоні проведення АТО, на особистій участі якого у судовому засіданні наполягав адвокат.

Сьогодні в судовому засіданні адвокат повідомив, що його підзахисний перебуває на службі і не міг з’явитися до суду з об’єктивних причин. Однак не заперечував проти початку розгляду справи. У судовому засіданні до матеріалів справи за клопотанням адвоката було долучено документи про численні державні нагороди та відзнаки військовослужбовця за сумлінну службу та позитивну характеристику з місця служби. Також судом задоволено ряд клопотань адвоката щодо перегляду відеодоказів, однак їх перегляд ухвалено здійснити в присутності громадянина Н. з можливістю особисто надати  пояснення та коментарі.

Наступне судове засідання відбудеться 01.11.2017 року о 10.00 год.